| alexbitzajr a întrebat:

Pe data de 25 Noiembrie am facut precomanda la latex de un ps4 + gta v, acum 2 zile am primit un mail de la ei prin care imi comunica ca produsul a intrat in stocul lor. Dar inca nu am primit nici un email de confirmare.
Dupa precomanda trebuie sa fac din nou comanda, sau prin precomanda o sa il trimita la mine?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Suna la ei si explica problema.
Odata ce faci precomanda atunci cand produsul intra in stoc trebuie sa fii informat si dupa iti trimite si datele de contact tot.

| ombladon112 a răspuns:

Iti recomand sa cumperi de aici, http://bit.ly/1uoKwGa poti avea si extensie de garantie la domiciliu. Altex se misca greu tare cu comenzile si garantiile.