| VerIoren a întrebat:

Pentru cei care folosesc I.ntere.st... Am facut o comanda care vine prin Parcel Post, iar pachetul respectiv a ajuns la vama, DAR AM O MARE PROBLEMA! Eu stiu ca la vama imi trebuie dovada de plata, iar eu nu am asa ceva... Exista vreo sansa de a-mi lua pachetul?

1 răspuns:
| PavelImobiliare a răspuns:

Dovada de plata o poti recupera de la banca sau din mail. Probabil ai platit cu cardul asa cum se face mai peste tot, iar dovada de plata ti-a ramas in datele tale personale ale bancii. Ori faci un screenshot la dovada platii, ori apelezi si ii rogi pe cei de la banca sa te ajute.