| Cyupilan a întrebat:

Peste 2 saptamani am un majorat la o fata, si as dori sa ma sfatuiti cum sa ma imbrac. As vrea sa imbrac o tinuta casual dar cu care sa nu ies in evidenta. Ms anticipat

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Salutari şi ţie!
i-auzi.
cum afara este frig, te poti imbraca aşa:
nişte blugi, cizme(orice cizme.sa fie dragute), o bluza cu maneca lunga şi o geaca.
baftă!

| Cyupilan explică (pentru NoNameJunior):

Cizme la un baiat, nu prea merge. ( sunt baiat nu fata laughing )

| NoNameJunior a răspuns (pentru Cyupilan):

Scuze.în cazul ăsta, nişte tenişi.

| Evelyne13 a răspuns:

Pai te potiimpraca cu o camasa, alba de preferart, niste blugi albastrii sau negrii si tenesi sau pantofi cum se poarta acum din piele intoarsa. (funda plsbig grin)