| NoBoDy_9430 a întrebat:

De revelion as vrea sa ma imbrac mai casual.
Niste idei?

Funda:*

9 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Informeaza-te intai despre intelesul cuvantului "casual". "Casual" inseamna "de uz zilnic", "haine de toata ziua", ceea ce este exact opusul hainelor de ocazie, iar eu imi imaginez ca tu cauti o tinuta mai deosebita. Nu mai folositi cuvintele din engleza dupa cum vi se pare ca suna bine.

Iar apoi, ca sa-ti raspund la intrebare, poti alege o rochie neagra sau inchisa la culoare, eventual cu voaluri si mai scurta si poti adauga accesorii stralucitoare precum bijuterii de argint, dar nu exagera, trebuie sa iasa o combinatie finuta.

| xSoaked a răspuns:

Sa-mi dai stupid cand o sa poti sa ma corecteziwinking

| yanis a răspuns:

Deci...iti iei o camasa sau un maieu alb, o camasa neagra sau un sacou mai subtire, blugi albastri!(nu alta culoare ca nu merge), niste sandale crem sau albastre si o geanta care sa se asorteze cu sandalele sau pantofii
kiss
sper sa-ti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*! Blugi pana, un maieu elegant, dar larg pana aproape de genunchi, paltonas, pantofi sau cizme cu toc de 5-10 cm, geanta de mana si o curea la brau! Iti vand un pont: ai putea sa alegi culoarea roz sau mov pentru. maieu, geanta si papuci, pantalonii albastri sau negri, iar accesoriile aurii sau argintiihappy! Sper ca ti'am fost de ajutor!:*fundita:*?confused

| alexya_8105 a răspuns:

O pereke de blugi simpli o pereke de pantofi frumosi si o bluza cu maneci 3 sfertwinking

| Andra_8213 a răspuns:

Paai,... ai putea sa te imbraci cu o bluza cu maneci lungi si o flanea deasupra, colanti sau blugi gri si ugg-uri big grin daca iti plac daca nu insulete si cu blugi gri chestii de gen >big grin

| ciufulitu_8456 a răspuns:

Pai iaati un sacou ii traci manecile pe sub o camasa mai mijto...blugi si skateri
cel mai misto

| Natali3clos3r a răspuns:

Ai putea sa alegi cu o rochita mai larguta, bine accesorizata, cu o pereche de bocanci finuti. Nu ti-ai pierde nici din feminitate, iar bocancii dau un aer casual.