| AndRa003L a întrebat:

Peste o saptamana ma duc la mare si as vrea sa stiu ce costume de baie sunt la moda acum. Vreau link-uri si poze. P.S- Costumul de baie sa fie din piese, nu cu totul. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 0rlando a răspuns:

Nud.

| yulyk14 a răspuns:

Aici gasesti: onna.ro/costume-de-baie-moda-2012. Funda? love struck

| yulyk14 a răspuns:

Aici gasesti noile tendinte. onna.ro/costume-de-baie-moda-2012. Funda?!? love struck

| angiiff a răspuns:

Buna, gasesti si aici http://www.facebook.com/......media/set/ mai sunt doar 4 din 20. Pret 70ron 1 bucata sau 60 ron pentru 2 sau mai multe bucati. Ma gasesti pe yahoo "da_mi_msg_aici"