| Kitty3 a întrebat:

Vreau si eu un site cu costume de baie in doua piese, fara bretele si pana in 50 de lei! multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
| Kitty3 explică (pentru Soowhaat01):

Mersii. chiar am gasit unul care imi place mult. mai astept raspunsuri, dar ai idee cat este costul postal?

| Soowhaat01 a răspuns (pentru Kitty3):

thinking ...adica daca ai plati si drumul?

| UKlover a răspuns:

Http://callmewelld.blogspot.ro/2012/06/colorful.html Gasesti costume foarte dragute la H&M fara bretele.

| raspundeee a răspuns:

Salut!

Si eu imi cautam costum de baie in doua piese fara bretele si de preferat sucit.Dar pana in 50 lei nu gasesti pe niciun site.

Au niste costume de baie super-dragute pe www.starshiners.com Dintre toate gasite pe net astea imi place cel mai mult.

Navigheaza pe google si poate mai gasesti :) sau te poti uita in cel mai apropiat oras.Bafta!