| DOOOPX a întrebat:

Salut, pot face plati cu paypal daca nu am card bancar in el, de exemplu sa comand ceva de pe ali expres, (Am bani in PayPal)

Daca da, cum pot face acest lucru.

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Daca ai banii necesari in PayPal pentru a achita costurile, normal ca poti. Spune-mi mi-e asta, care comand chestii doar din afara.

5 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

Nu poti plati nimic daca nu atasezi un card pe acel cont, poti doar sa primesti bani pe acel cont de PayPal.Succes!

| AlexSalling a răspuns (pentru Sagemi67):

Daca are bani pe el, se poate. Spun din experienta.

| doctorandus a răspuns:

Da, poti face plati, dar nu abonamente.

| AlexSalling a răspuns (pentru doctorandus):

Scuza-ma, dar am facut si abonamente prin PayPal cu banii din cont. Fara a atasa card.

| doctorandus a răspuns (pentru AlexSalling):

Da, corect, dupa ce atasezi un cont, poti face abonamente. Cand aveam doar bani (fara cont si card atasate), nu puteam face abonamente.