| lucian007 a întrebat:

Salut salut! Pe 3 aug este ziua mamaei mele si as vrea sa ii cumpar un ceas din acelea Q&Q stiu ca a avut unul si a tinut-o foarte mult...stie cine un magazin online de incredere in Romania cu livrare destul de rapida?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

A..si in legatura cu ceasul eu am apelat o data la www.ceasuridemana.ro nu mai tin minte livrarea, dar am fost multumita si fratele meu inca mai are ceasul desii i l-am facut cadou acum 4 ani:)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iara tu ma de 15 ani hai ma pleaca cu ceasul tau de argint!

| TheCritic a răspuns (pentru anonim_4396):

Piciu`, vezi ca ai doar 13 si daca vrei sa nu te blocheze cineva pe aici, invata sa vorbestihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCritic):

Ce 13?

| TheCritic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCritic):

Eo 12

| lucian007 explică (pentru anonim_4396):

U ce vrei ma? invata dracul sa socializezi nu cum mi-ai facut mie.Adica eu ma ofer sa-ti fac o poza u imi ceri 9 si pe urma nici nu esti mutumit ca cica sunte prea mari ma mai si pui sa le probez eu pentru tne...pai bai asta u ai lucrat vreodata in photoshop? intru la 9 jum p mess si pe urma cica le faci pana la 10 si un 15? Serios acum, crezi ca esti smecher daca imi zici mie du-te de aici cu ceasul tau? Mie macar imi pasa de mama...marog.NOT NICE!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lucian007):

Imi pare rau pentru ce am scris dar nu m-ai ajutat cu nimictongue Te-ai oferit sa le faci tu pe photoshop si acolo puteai sa imi zici frumos. Mia-i dat ignore dar eu tia-m multumit din suflet doar ca tu nu ai vazit! Asa ca nu te mai da smecher!

| lucian007 explică (pentru anonim_4396):

Nu te-am ajutat cu nimic pentru ca erai prea stresant, altadata lasa oameni in pace nu le mai da incontinu mesaje de genu cat iti ia?, mai ai? vrei sa fim cei mai buni pr?

| anonim_4396 a răspuns (pentru lucian007):

Atunci scuze daca te-am stresat dar poti saimi faci o poza cu Merlin99? Te rog frumos ca imi trebuie urgent proit ca nu o sa te stresez daca vrei Dan. Extrem este la dispozitie oricandwinkingbig grinhappy Multumesc!

| Madalina101 a răspuns:

De ce nu iei direct din magazin?