| lexu23 a întrebat:

Scuze daca am gresit categoria. Am o problema cand bag in contul meu Google Play un card dar imi spune asta "tranzactie refuzata metoda de plata nevalida". Cardul merge si are bani pe el.

4 răspunsuri:
| Catalin9725 a răspuns:

Aplicația sau ce ai dorit nti sa achiziționezi nu poate fi plătită prin aceasta metoda.

| sorin_6068 a răspuns:

Ce tip de card este? Parca cele de la maestro nu erau acceptate

| lexu23 explică (pentru Catalin9725):

Am mai platit cu cardul asta de einșpe mii de ori, cum sa nu pot plati prin metoda asta?

| lexu23 explică (pentru sorin_6068):

Este MasterCard.