| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat costa un telefon SAMSUNG GT-S5230 EDGE Quad Band? Nu second-hand, ci pretul sau din magazin!

Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| cupydo0n a răspuns:

Cam 80, 80 si ceva de euro in magazin. Eu am luat unul la mana a doua dar era aproape nou si am dat 200 de lei pe el de la un prieten care avea nevoie de bani.
Iti recomand telefonul. il am de aproape 3 ani si inca merge foarte bine nu are nici o problema si nu sunt genul de om care il tine in mana ca sa nu il zgarii. Saracul arata vai mama lui e tot zgariat l-am scapat pe jos, este tot ros prin colturi dar nu las da pe unul nou.

O zi buna.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Vezi aici:
http://www.telportal.ro/......20WiFi.htm
(modelul 5230W e mai bun ca are si
wi-fi)