| madalina18_9318 a întrebat:

Salut.stie careva cat este comisionul pe amazon.com daca iau o pereche de adidasi? mersi

3 răspunsuri:
| BamBum_3904 a răspuns:

Din cate stiu amazon nu trimite decat carti, cd-uri... http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=596194

| zepssy a răspuns:

Nu cred ca livreaza in Romania cei de la amazon.com. Verifica pe site-ul lor, au o lista cu tarile in care fac livrari. Orice comanda are o taxa aparte de "shipping and handling" in functie de comanda!

| dadolino a răspuns:

Nu am comision. probabil ai sa platesti ceva mai mult cand o sa ii primesti prin posta... poti incerca de asemenea si littlewoods.ie sau littlewoods.uk