| ALEXRSR a întrebat:

Salut,stie cineva daca aleg plata la livrare la eMAG, pot plăti și cu cardul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La livare nu sunt sanse de platit cu cardul, fiindca nu toti curieri au masina efpost si nu stii ce curier iti va aduce pachetul.
Daca ai card, de ce nu ai platit direct eMAG-ul cand ai cumparat sau facut comanda online?

La livare astepta-te sa ti se ceara cash, sau iti vor lasa instiintare de plata sa mergi la sediul lor sa ridici pachetul,.

| sierra1 a răspuns:

Curierii de la Fan (de ex) au cititor de card deci se poate

| mastadont a răspuns:

Din câte știu eu nu. Dacă alegi plata cu cardul atunci vei fi redirecționat instant către pagina de plată și trebuie să plătești înainte de a fi trimisă comanda prin curier.