| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Stie cineva daca la vreun magazin de bijuterii as putea gasi un medalion cu ciocanul lui Thor (Mjolnir)? Am cautat si pe net, dar nu am gasit, adica nu erau pe stoc.Dar vreau sa stiu daca cineva a gasit asa ceva la vreun magazin de bijuterii.

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Http://www.gotica.ro/......-OTEL.html
Aparent momentan cei de la gotica au doar de oțel, însă aveau și de argint si posibil vor avea din nou.

| TheDarkDragon explică (pentru Blamely):

Am vazut si eu ala de argint, dar nu stiu daca se merita 50 de lei, adica nu stiu daca e de calitate.Tu ti-ai luat vreo data?

| Blamely a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Nu din ăsta dar mi-am luat altele de pe Gotica și din experiența mea sunt de încredere.