| Jason80 a întrebat:

Salut stie cineva daca siteul online madishop este serios? a mai cumparat cineva de la ei?

Răspuns Câştigător
| Error1132 a răspuns:

Da, este serios, am achizitionat de la ei diferite articole vestimentare, chestia e cu livratul ca dureaza putin, dar eu am primit intotdeauna ce am comandat fara probleme, si calitatea nu lasa de dorit ca la alte firme... Sper ca am ajutat

3 răspunsuri:
| DinamoPCH a răspuns:

Da sunt chiar seriosi..eu de la ei cumpar sau de pe bon prix...Succes!:*

| Jason80 explică:

Am vazut unele lucruri frumoase la ei si de aceea intreb ca as vrea sa dau o comanda...desi le=am trimit un mail nu s-au sinchisit sa-mi raspunda ceea ce m-a pus pe ganduri...

| joke25 a răspuns:

Dupa parerea mea... nu las folosi pentru. ca nu cred ca a auzit cineva de acest sit.
cauta pe google cele mai apreciate situri online shop