| Paul_Ciobanu_1996 a întrebat:

Salut.
Stie cineva de unde mai pot cumpara un Samsung Galaxy A3 2017 DUAL SIM in Romania? Sau macar in afara.

13 răspunsuri:
| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

E single sim

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, dar de ce tocmai A3 (are doi ani deja!)
Așa ceva n-ar fi bun?
https://www.emag.ro/......DKJB4KBBM/

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Eu as opta pentru un A6 2018.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' A7 nu-ți place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Imi place si A8 2018, dar ma refeream la bugetul mentionat de initiator. Mie imi place si S9 EDGE, dar costa cam mult.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok dar parcă ăsta se incadrează și mai bine in bugetul NEmenționt de intrebător
https://www.compari.ro/......409429045/

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Intitatorul sa isi ia un S10. Urmeaza sa fie lansat in curand. Nu costa decat vreo 4500-5000 lei. Un fleac.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

L-ai ciuruit

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

In momentul de fata un A6 2018 costa cat un A3 model mai vechi. A6 2018 l-am vazut la reducere la IQBox ( partener Telekom ) si il gasesti la reducere pe eMAG, PcGarage, Altex.
Oricum si eu urmaresc sa imi iau un telefon si referitor la ce spunem in alta postare, nu va fi XIAOMI. M-am razgandit. Ma mai gandesc si voi alege intre A6 2018, A7 2018 si Huawei P Smart 2019. Mai mult as merge pe Huawei P Smart 2019 pentru ca are ecran mai mare, procesor mai bun si arata mai frumos, mai ales pe culoarea Aurora Blue.

https://youtu.be/1EJyzC00vyU

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intâmplarea face să am in familie un A7 - e splendid!

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Stiu,l-am vazut la IQBox. Arata fain ca aspect, mai ales ca are ditamai camerele pe spate. Nu l-am vazut aprins, nu l-am testat cat sa imi dau cu parerea.

| Amalia2001g a răspuns:

In Austria gasesti dual sim la 200€ nou
Posibil il vei gasi codat pe o retea anume dar daca cauti mai bine il gasesti si liber de retea.