| Igescu a întrebat:

Samsung Galaxy J7 2017 este măcar puțin rezistent la apa?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca vrei sa iti cheltui banii pe un telefon slab, si in plus sa il bagi in galeata cu apa, inseamna ca esti OK.

| Mada1920 a răspuns:

Depinde la ce te referi cand spui putin... daca te referi la faptul sa il scapi cu totul intr-un recipient cu apa, nu se strica instant insa incetul cu incetul componentele lui se deterioreaza de tot, insa daca doar il stropesti cu apa nu se strica. Depinde si de telefon...nu toate functioneaza la fel chiar daca este vorba de aceeasi marca, acelasi an.