| vladonee a întrebat:

stie cineva de unde pot cumpara in Bucuresti animale(ursi) de plus mai mari? ceva de genu 1.40-1.70 metri.fara magazine online sau ceva de genu.Multumesc

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Exista un magazin cu tot felul de obiecte dragute, printre care si ursi. Diversity cred ca se numeste. Exista in Cora.

1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ciao! incearca in benzinarii. Nu glumesc sa stii.Acolo gasesti multe animale de plus mari (sunt mai scumpe, ce-i drept )dar ma gandesc ca daca ai bani sa cumperi un animaloi de plus, ai bani sa-l iei si din benzinarie!happy