| Nyström_Alexander_1988 a întrebat:

Stie cineva magazine cu haine largi (hip-hop) prin Bucuresti? Stiu ca este un magazin in IDM Basarab..altele prin ce zona mai sunt?

2 răspunsuri:
| Sp3c7oR a răspuns:

Cel mai bun magazin de tot ce tine de hip-hop, rap, etc.....In magazinul Unirii...American Skate! Tricouri,bluze,hanorace,blugi,ceasuri,caciuli, sepci, cagule, blind-blinguri, tot tot! Funda?big grin

| Nyström_Alexander_1988 explică (pentru Sp3c7oR):

Nu cred ca in American skate din unirii are haine largi Ecko, G-unit, Eighty, etc.
dar am sa dau o fuga. thanks man!