| nuamnume8329 a întrebat:

Salut, stie cineva niste second hand-uri prin Bucuresti care sa aiba preturi bune?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Lanturile monda si eunicat. Monda are magazine la:ion mihalache, obor, baba novac, pantelimon langa mega mall si unul prin berceni.
Eunicat are magazine la: doamna ghica, stefan cel mare, piata sudului, theodor pallady si lujerului
Adresele exacte le gasesti pe site-urile lor.
Acolo gasesti si politica de preturi. In prima saptamana de marfa pretul e 120 sau 140 lei/kg apoi scad si in a 4 a saptamana ajung pe la 20 lei/kg. Dar gasesti pe site-urile lor toate informatiile astea.
Eu am fost mai mult cand aveau la 20 lei pentru ca nu imi place sa dau multi bani si am gasit destul de multe lucruri frumoase.
Alte second hand uri nu ma intereseaza pentru ca nu am vazut nici unul sa aiba raport calitate pret si varietate ca monda si eunicat

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate SH-urile au preturi bune, ca sunt lucurui folosite doar, trebuie doar sa te uiti la fiecare obiect care-l cumperi, ce pret are pe el.