| Sandu3 a întrebat:

Salut.Stie cineva unde as putea manca in Bucuresti un HOT DOG? Deci nimeni nu are asa ceva,si aici vorbesc de firmele celebre in domeniu(McDonalds,KFC,Donner Kebap, Spring Time etc)si nici chiar la shaormerii nu gasesti asa ceva.Cred ca ar avea succes cu el daca ar fi facut"ca la carte".Deci...stie cineva vreun loc cu"caini fierbinti"? happy

4 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Aoleu, nu stiam ca chiar asa greu se gasesc, oricum nu prea manac eu asa ceva, dar daca la firmele celebre in domeniu(McDonalds, KFC, Donner Kebap, Spring Time etc) nu gasesti asa ceva e clar laughing poate sa-si dea cu ele firme in cap ca sunt degeaba.

| MichaelKinGzZz a răspuns:

Dacă te uiți prin parcul IOR (Alexandru Ioan Cuza) poți găsi standuri de "Căței Fierbinți" (Acuma sper să nu ai cine știe ce așteptări că totuși e un Stand nu este MC sau KFC sau Spring Time)

| Budan_Alexandra_1987 a răspuns:

Sunt pe strada Calea Victoriei 18,

| Sandu3 explică (pentru Budan_Alexandra_1987):

Poate-mi spui mai exact si ce e acolo.E vreun local probabil, nu? Si cum se numeste?