| andrei57 a întrebat:

Salut, stie cineva vreun magazin in Bucuresti, cu incaltaminte BIT BONTIMES? Si daca da, vreau si adresa.

4 răspunsuri:
| andrei57 explică (pentru zdrangoi):

Da am intrat si eu pe site-ul lor...dar acolo un e trecuta nici o adresa la magazine doar un nr de tel. si o adresa de email la care nu raspunde nimeni.Si intrabarea era daca stiti unde sunt magazinele ca site-ul l-am gasit si eu pe google.

| zdrangoi a răspuns (pentru andrei57):

Nu,imi pare rau.

| AlexAndreiw a răspuns:

Salut! Eu mi-am cumparat inclataminte BIT din SELGROS de pe str. Turnu Magurele, langa Carrefour Grand Arena