| AndreeaAS a întrebat:

Stiti cand vor aparea beyblade-uri in Romania? Dar nu cum sunt acum(Galaxy pegasus, Thermal Lacerta, Ray Unicorno, etc.)Vreau Storm Pegasus si Storm Aquario.Stiti cumva daca au aparut sau cand vor aparea?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Nimeni nu poate sa stie acest lucru deoarece ele nu sunt fabricate in Romania(sunt 99% sigur de asta). Va fi aratat la TV atunci cu ceva timp inainte sa apara pe piatawinking
LET IT RIP!

2 răspunsuri:
| AndreeaAS explică:

Yey, au aparut deja in Real! Dar nu chiar ce vroiam ci Flame Libra, Storm Capricorn, Rock Aries, Burn FireBlaze, etc...

| tomiakos123 a răspuns:

Da au aparut eu am Strom Pegasus. L-am luat de la Raicel(REICEAL)
in Satu Mare Bafta!