| Simona_Bădulescu_1992 a întrebat:

stiti cumva de unde as putea sa comand/cumpar, in limba romana, cartea lui James Rachels-The elements of moral philosophy

4 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

E foarte posibil ca acesta carte sa nu fi fost tradusa in limba romana.
Poti gasi carti asemanatoare.

| MeMe123 a răspuns:

Ai putea sa o citesti in engleza eu am citit-o in engleza...in romana nu este tradusa corect si nu prea intelegi

| Simona_Bădulescu_1992 explică (pentru MeMe123):

Am citit in limba romana 2 capitole traduse foarte bine, deci undeva exista.o s-o citesc in engleza pana la urma pentru. ca n-are un limbaj greoi, deci nu o sa dureze prea mult.multumesc tuturor pentru. raspunsuri

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Din librariile online