| Morenita a întrebat:

Care este parfumul vostru preferat?
De unde achizitionati de obicei parfumurile?
Aveti incredere in site-urile online care vand parfumuri si spun ca sunt originale?
Daca da, sau daca ati cumparat si ati fost multumiti lasati link-ul va rog.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie imi plac parfumurile dulci,si le cumpar de obicei de la Avon sau Oriflame.
Ultima data am luat Eternal Magic,Beach Fun, si Urban Flowers Tokyo.

Nu de pe site-uri, nici macar haine.

| RoX_6698 a răspuns:

Din Zara. Nu, nu am incredere.In primul rand nu persista si dai bani degeaba...sunt facaturi. Doar daca iei parfumul de la site-ul original.

| Deeaa_8846 a răspuns:

De pe site-uri nu prea iau...dar adOor parfumul,, Little Black Dress,, de la avon eu p asta il folosesc d mult timp.