| Curios2019 a întrebat:

Stiti laserul acela care costa 450 de lei si arde chibrite, plastic...etc? Merita banii? Adica, cati km duce? Am avut inainte un laser la 90 de lei, dar statea aprins 3 secunde, se stingea 2, statea aprins iar 3 secunde, semnaliza, cum s-baie zice. Dar ducea mult, merita sa dau atatia bani pe el?

1 răspuns:
| KanameKuran a răspuns:

De ce nu ne dai modelul exact de laser pe care vrei sa il cumperi?
Diferite produse au diferite preturi, in functie de unde te aflii...