| Verdealbastrui a întrebat:

Sall am un laptop ASUS k75v si are probleme la deschidere, mentionez ca seara trecuta l-am inchis si butonul de oprire/pornire era inca aprins. Azi dimineata cind am vrut sa-l deschid nu ma lasa si era tot asa ca si aseara si de citeori apasam pe butonul de pornire el statea aprins 5 secunde dupa care se stingea. Si la marginea din fata palpaia un led verde si deasupra sa era desenat un bec. Pls help :FundaVOT

1 răspuns:
| vizitiudanut7 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi windowsul din nou si daca tot nu merge du-te in oras la un centru de reparatii electronice dai 10 lei si iti zice ce are.