| matrix100 a întrebat:

Stiti vreun site de unde se pot cumpara calculatoare desktop si componente de calculator din strainatate care sa fie mai ieftin decat ce se gaseste la noi in Romania gen eMAG, flanco, altex? Multumesc si funda

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Exista site-uri asiatice ( Aliexpress, Wish ) dar au 2 mari probleme :
1. Dureaza mult pana vine comanda
2. Nu ai garantie ca o sa primesti comanda, sau primesti ceva mai prost decat ai comandat. Sunt multe fake-uri (cumperi un 1080, primesti un 750 deghizat ).