| Parvez a întrebat:

Salut, stiu ca nu e categoria potrivita, dar am nevoie de ajutor cat mai repede. Vreau sa dau comanda din Canada de un aparat foto, sunt mai ieftine acolo, dar nu cunosc procedura, nici costul transportului. Daca cineva e dispus sa imi explice cum se procedeaza si cam cat m-ar ajunge costul transportului, si daca se merita sa il mai cumpar de acolo, dau funda happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Posteaza linkul de la produs aici!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )