| ShizAnime a întrebat:

Stiu ca poate va fi o intrebare prosteasca dar, asta e. Vreau sa cumpar de pe internet tricouri, bratari, chestii otaku. Pana acum, nu am mai comandat de pe net si nici nu m.a prea interesat, dar in magazinele din romania chestiile otaku sunt imposibil de gasit. Intrebarea mea este. Stiti un site mai sigur, care are produse de calitate? Nu prea stiu care.i faza cu modalitatile de plata, deci, niste explicatii? Vreau totusi sa gasesc si ceva dragut care sa nu rupa buzunarul. XD mersi anticipat. ^-^.

3 răspunsuri:
| Amiira a răspuns:

A zis Romania,se pare ca in sfarsit s-a gandit cineva...mi-am luat eu o figurina, cica a fost trimisa (par seriosi, m-au sunat in 15 minute dupa ce am comandat, si mi-au raspuns si la cateva intrebari) acum sa vedem cand o primesc, abia astept : http://cihaya.ro

| ShizAnime explică (pentru Amiira):

Sa.mi scrii cand vine comanda si care a fost faza, te rog. XD

| ogeorgem a răspuns:

Un site extrem de sigur de pe care comand oricand cu mare placere este eMAG dar nu stiu daca au si imbracaminte dar macar incearca. Produsul comandat iti vine acasa oriunde ai locui si plata se face ori online ori ii dai curierului. El iti da si o factura cu care asigura ca ai platit in caz ca nu ai incredere sa ii dai lui banii. Dupa mine este cel mai sigur site