| ady16 a întrebat:

Salut stiu cineva in Tg-jiu de unde poti cumpara accesorii shimano pentru biciclete. First bike aduce doar la comanda si dureaza un triliard de ani? Daca se poate sa evitati raspunsuri gen:,, pe net",,, de la coltul strazii" etc! O seara placuta!

Răspuns Câştigător
| hax0r a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa cumperi de la First Bike.e un gunoi de firma care trage tepe si vinde chinezarii de 2 bani.(vezi pe forumuri ce pareri au cumparatorii)
www.playbike.ro daca nu gasesti in tg jiu o firma serioasa.

2 răspunsuri:
| dragos60 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti altundeva, poate in targul de masini...

| 3my a răspuns:

E cam aiurea sa intrebi de asta, sau cel putin asa mi se pare! am primit o bicicleta distrusa acum 12 ani, aveam 10 ani, asa sunt de fel, imi place sa fac lucruriile functionabile, dar crede-ma ca poate luam o masina, decat banii care i-am bagat in ea, crede-ma nu te complica.gandestete la lucrurii serioase...ai sa doresti timpul de ac...salut si succes