| kiduuuuuu a întrebat:

Salut, sunt baiat si sunt invitat la majoratul prietenului meu din copilarie face 18 ani poimaine... Si nu stiu ce sa-i cumpar eu m-am gandit la un parfum dar cred ca e putin doar atat, ce-mi recomandati sa-i iau? Raspunsul cel mai bun primeste funda.

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Poti sa ii mai iei o camasahappy.

| kiduuuuuu explică:

Primul care comenteaza cu "vreau funda" primeste funda ca am gasit ce sa-i cumpar!

| teodoraghelmez2003 a răspuns:

I-ai ceva frumos de imbracat sau stai pe langa el si afla ce isi doreste. Funda?