| ăăă_6086 a întrebat:

Vineri e majoratul unui baiat si nu stiu ce sa-i cumpar pentru ca. nu vreau sa-i pun bani.
Dati-mi niste idei, m-am gandit si eu la ceva, dar mai vreau idei
Help me plzehee hee:*

1 răspuns:
| Puffy1721 a răspuns:

Cauta muuulte cutii de diferite marimi! Si niste harti. In mijloc ii pui o suzeta. Impachetezi cu cateva harti. Apoi mai pui cate ceva. Iar impachetezi. Apoi cu cuti. Pe cuti scrii lucruri dragute. ...Prezervative, tricou, caciulita, (fratemiu la maj a primit si o olita laughing)...happy