| bahoi a întrebat:

Salut, sunt din Bucuresti si vreau si eu sa imi iau niste blugi mai inchisi la culoare ( negrii de care se poarta acum) la pretul maxim de 100 de lei. poate puteti sa imi spuneti si mi. e niste magazine si pe unde vin happy funda

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Salutare! Stiu eu cateva site-uri acceptabile si cu marfa frumoasa. Daca nu iti plac site-urile cauta in Europa, vei gasi multe, multe.
Site-urile sunt:
http://www.blugi-online.info/blugi-dama-femei-fete/
Acesta este singurul care l-am folosit o singura data. Preturile poate sa sara pe 100 lei, mai ieftini am cautat dar nu cum iti placeau,. Succes
Sarbatori fericite si multa sanatate!
Cu drag si stima, Ioana!

| Loser8299 a răspuns:

IDM sau America Skate din Unirea

| Andrada_5314 a răspuns:

Takko kenvelo teranova,