| teroalex008 a întrebat:

Cine imi arata si mie niste blugi la moda la maxim 75 de lei. De preferinta sa fi-e inchisi la culoare, mai negrii. FUNDA SI MSS

ps: sunt baiat

3 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Cauta prin magazinele astea mai simple, nu de firma, numai asa iti poti gasi la pretul astasadSucces!

| Aysa19 a răspuns:

Buna! eu zic ca conteaza sa-ti placa tie si sa stea bine pe tine nu conteaza cat la moda sunt, important e sa te simti bine si sa arati bine! Du-te prin magazine uita-te si ai sa vezi ca vei gasi ceva care sa-ti atraga atentia. Dar uite ceva la moda, mie una imi plac:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0&biw=1024&bih=569

Sper ca te-am ajutat sa te orientezi putin.