| Th3Li0N a întrebat:

Salut.Sunt foarte dezamagit vreau sa ii cumpar la soramea un portofel cu oglinda dar nu gasesc pe internet si nu vreau sa depaseasca 50 de lei cu transport cu tot. Dati-mi un site de unde sa cumpar.Pe okazii nu am gasit numa fara oglinda! As vrea asa cum se deschide portofelul sa fie oglinda. FUNDA

1 răspuns:
| Lalaloveu a răspuns:

Buna! Pai m-am uitat si eu, nu gasesti... Mai bine i-ai lua un portofel si ai pune o bucata de oglinda in el! Nu ar fi rau! (oglinda sa o pui intr-un buzunar al portofelului transparent)