| anonim_4396 a întrebat:

Știe careva dacă siteu-ul ekopiro este sigur? Gen dacă dă țeapă?

Răspuns Câştigător
| LorenzoRon a răspuns:

Da, este sigur pentru ca Ekopiro este autorizat in tari precum Ungaria, Cehia si Slovacia, actual fiind si in Romania.

Pe langa asta, am citit cateva pareri care sustineau site-ul ca fiind unul legit.

Succes si ai grija la garda.

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Recomand cu incredere Ekopiro

| David2120 a răspuns:

Eu iti propun sa nu comanzi de pe ekopiro ca si eu am vr sa comand, dar inainte am citit un articol de pe TPU ca un om s-a trezit in loc de curier cu 4politisti la el acasa.Acestia i-ar fi dat amenda.Eu te sfatuiesc sa nu comanzi.In aceasta seara am vr sa comand, dar nu mai comand, acum, citind articolul. Sper ca te-am ajutat!

| LorenzoRon a răspuns (pentru David2120):

Povesti.

Doar povesti. Nu mai crede tot ce-auzi.