| Anaconda101331 a întrebat:

Salut. Știe cineva dacă site ul nike-romania.com este de încredere?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Singurul site oficial e www.nike.com si poate mai e si uk sau din china. Siteul www.nike-romania.com e o facatura si nu trebuie sa cumperi in niciun caz de acolo. Siteul nu este detinut de nike, sunt vandute produse fake.

1 răspuns:
| Motisor a răspuns:

Daca vorbesti despre pozele alea de pe Facebook unde zice ca e lichidare de stock cu reduceri uriase la nike, atunci nu nu e de incredere.