| Alexandraruxyyna a întrebat:

Bună! Am găsit un site numit "collective online" de pe care aș dori să cumpăr un hanorac nike tech fleece. Stiți cumva dacă sunt de încredere? Nu am mai comandat vreodată de acolo și este chiar ieftin, de aceea doresc sa achiziționez de pe acel site, însă nu știu dacă să am încredere deoarece am mai tras teapa de pe alt site tot cu nike tech. Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Când spui nike - e ză-best

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Vezi recenziile. Dacă au.

| 120bulevard a răspuns:

JD Sports si Footshop, 101% original tot ce vezi acolo, numai in alea sa ai incredere cand vine vorba de streetwear, lasa zgarceala si da un ban corect pe un produs corect.