| Anonim47274 a întrebat:

Ce părere aveți despre Nike România.com?
Pentru cunoscătorii site-ului

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

După nume e clar că nu ar trebuie să cumperi de acolo

| Hyperion7 a răspuns:

Conform unui analizator de site-uri, am descoperit următoarele:
"nike-Romania are un scor de încredere ușor scăzut. De ce?

Am verificat nike-romania.ro și nu suntem siguri dacă site-ul este legitim.

Revizuirea nike-romania.ro este oarecum scăzută conform algoritmului nostru informatic. Scamadviser evaluează automat fiecare site web uitându-se la locul în care se află serverul site-ului, se folosește un certificat SSL, cine deține numele domeniului și alte surse publice și private.

După cum s-a spus, ratingul site-ului este oarecum scăzut. Prin urmare, este recomandat să faceți propria verificare pentru a determina dacă site-ul web este de încredere sau fals. Puteți face acest lucru citind articolul nostru Cum să recunoașteți un site web înșelătorie ca în orice program de calculator scorul nostru de încredere poate fi văzut doar ca un indicator.

Evidențieri pozitive
Flashstart nu a găsit niciun program malware pentru activități de phishing

Evidențieri negative
Acest site web nu are mulți vizitatori

Acest site web a fost înregistrat doar recent.

Nu am putut analiza conținutul site-ului

Acest site pare să folosească un furnizor de găzduire cu o reputație dubioasă."
Mă rog, e tradus cu google, de asta mai sunt greșeli*

In plus, site-ul apare ca fiind înființat la data de 2022-11-04
Cu domeniul in Irlanda.

Mai mult, compara site-ul original cu cel pe care l-ai menționat și o să vezi rapid diferențele.
Daca o sa comanzi de acolo, ai șanse mari să îți iei teapa.
Fundiță?happy

| ReddY25 a răspuns:

100% fake

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Tot Nike este...