| HourMind a întrebat:

Top Sport.Ro este legit? Sau este fake?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Da. Produsele sunt copii cum am zis. Daca te uiti la descriere vezi ca nu zice numele firmei sau al modeluli comercial (gen nike airmax bla bla). Asta iti indica clar ca sunt copii. Probabil calitative dar la pretul asta nu gasesti originali. Poate doar la un outlet.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Site-ul e legit. Produsele sunt copiilaughing

| HourMind explică:

Https://top-sport.ro Acesta este site-ul

| XYZ02 a răspuns (pentru Wr3nch):

Bine punctat.
Sunt fake-uri toate produsele cel mai probabil.
Mai bine cumperi pe fashiondays.ro,answear.ro sau footshop.eu
Sincer mai adaugi putin la banii aceia si iti cumperi ceva original de la Adidas, New Balance, Nike, etc.

| HourMind explică (pentru XYZ02):

Pai da ca oricum caut original, mi-am dat seama ca is fake mai ales ca toate produsele erau la pretul ala, mersi

| HourMind explică (pentru Wr3nch):

Mda,ai dreptate

| Wr3nch a răspuns (pentru HourMind):

Da. Produsele sunt copii cum am zis. Daca te uiti la descriere vezi ca nu zice numele firmei sau al modeluli comercial (gen nike airmax bla bla). Asta iti indica clar ca sunt copii. Probabil calitative dar la pretul asta nu gasesti originali. Poate doar la un outlet.