| Advvrt a întrebat:

A cumpărat vreunul din voi telefoane de pe amazon? Dacă da, este safe? Livrează si in Romania?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am cumparat un Oculus Rift (300$) si nu am avut probleme legate de siguranta sau alte lucruri de genul. Da, este safe. Dar poti sa verifici distribuitorul.

| Wr3nch a răspuns:

Livreaza. Problema cu cei ai luat din alta tara e ca trebuie trimis acolo daca cumva trebuie dus la service. Aparte produse Apple, care au garantie internationala.