| duffyman a întrebat:

acum câteva minute am dat o comanda pe garage store si după ce am trimis comanda am realizat ca la adresa de email am scris gmail.col in loc de gmail.com, comanda îmi va mai fi trimisa sau ar trebui sa dau comanda din nou dar sa scriu mai corect?

Răspuns Câştigător
| Teodora11 a răspuns:

Hei. Depinde. pentru că de obicei pe mail vine o confirmare. Încearcă să mai faci o dată comanda cu mail-ul potrivit.

2 răspunsuri:
| duffyman explică (pentru Teodora11):

Mersi

| Ruxi942 a răspuns:

Buna.
Daca adresa la care sa fie livrate si numele sunt corecte nu trebuie sa-ti faci griji.Ar trebui sa te contacteze telefonic in cazul in care e eroare. https://mallcopii.ro/ suna inainte sa primesti comanda.