| Ilie_Constantin_1995 a întrebat:

Am plasat o comanda pe PC Garage fara sa imi fac cont, intrebarea mea este: comanda a fost trimisa? Ar fi trebuit sa primesc ceva prin email sau SMS?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu ai cont nu vei primi nimic! Trebuia sa primesti un e-mail din primul moment. Un e-mail care-ti confirma comanda.

| XYZ02 a răspuns:

Am un prieten care a facut la fel, comanda a fost inregistrata.
Daca as fi in locul tau m-as ruga sa primesc garantia prin mail pentru ca daca aveai cont aveai garantia in format digital, acum roaga-te sa nu o pierzi, data viitoare fa-ti un cont

| Conte22 a răspuns:

Verifica mai intai, pe internet, daca website-ul respectiv este de incredere. Daca da, atunci este foarte posibil comanda sa nu se fi facut. Trebuie sa primesti cel putin un email de confirmare a comenzii. Succes!