| Ionicaestecher123 a întrebat:

SALUT TPU!
Am auzit de un magazin online topmagazin1.ro ce vinde haine și ceva îmi pare dubios. Am văzut o pereche de adidași Nike 270 in jur de 160 lei prețul la ei pe site știind că pe alte siteuri că About You, eMAG consta in jur de 790 de lei de ce pe topmagazin1.ro sunt haine mai ieftine(ca trening Nike tot in jur de 180 lei pantaloni și bluză) și adidași iar pe alte siteuri sunt mai scumpe?
Sunt fake-uri?
Și cine știe dacă au și magazine fizice deoarece mi-aș dori sa le vad față în față. Merita sa cumpăr de la ei?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te baga, pare a fii un website fake.
Nu exista mentionata nici o firma in spatele acestui website de vanzari, doar un numar de telefon si o adresa de email ca sa faci comada telefonic sau online.
Sunt atat de prosti ca nici nu au o adresa de email a firmei, folosind una gratis, de pe yahoo (Top.magazin1@yahoo.com)

Sfatul meu este: NU cumpara de pe acest website!

4 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Numele magazinului e primul semn că vând fake uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is replici site fake

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, sunt fake-uri.

| 120bulevard a răspuns:

Cred ca poti sa-ti dai seama ca oamenii vand chinezarii doar dupa numele site-ului si interfata lui, nu iti comanda nimic, sunt replici.