| LoveAfterWar a întrebat:

Am comandat ieri, pe la mijlocul zilei, o carte de pe eMAG. Am primit confirmarea comenzii pe mail mai pe seara si nu prea stiu cand o sa ajunga. Stie cineva? Multumesc!

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Maine sau luni

| Tlbi a răspuns:

Intra la "Istoric comenzi & facturi" si ai acolo detalii despre comanda ta, procesul livrarii, etc.

Ajunge luni, sau in cel mai bun caz sambata (rareori).

| Cristi94de a răspuns:

Cel mai probabil Marti, ma gandesc ca vine prin curier. Sambata, Duminica nu se lucreaza, deci cel mai probabil Luni sau Marti. Oricum, inainte sa ajunga comanda, o sa te sune cineva sa te anunte ca este in oras.

| Luca5060 a răspuns:

Ar trebui sa aștepti maxim o saptamana si daca nu ajunge trebuie sa suni la ei bafta