| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am comandat de pe site-ul Avon un set de parfumuri, am trimis comanda și apoi am primit un e-mail cum ca voi fi contactat de un reprezentant pentru confirmarea comenzii și datele de livrare. Problema ii ca nici pana acum n-am fost sunat de reprezentant pentru comanda. Ați mai pățit așa ceva? Nu era normal sa ma sune pana acum? Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Emailul dtale a fost trimis la un șef de structură din orașul, zona ta. Apoi el caută prin email sau telefonic un reprezentant Avon din structura lui, care să te contacteze. Sunt foarte puțini care fac asta toată ziua, așa ca să te contacteze imediat. Ei sunt interesați să vândă, așa că te vor contacta cu siguranță.