| OaieBlonda a întrebat:

Deci am comandat ieri seară un telefon de pe Emag. Am primit răspuns pe mail că va veni sâmbătă, adică pe 16 martie. Ei fac livrări şi sâmbătă şi duminică?

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Poate sa ajunga si sambata. daca ai comandat vineri, ei vor trimite coletul firmelor de livrari, iar daca cei de la livrari rapide au program si sambata, cu siguranta il vei primi. de ex fan courier are program si sambata si duminica. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vezi raspunsul mai jos.

| OaieBlonda explică (pentru Ronnix):

Păi atunci de ce au zis că vine pe 16 martie?

| Ronnix a răspuns (pentru OaieBlonda):

"Comenzile inregistrate de luni pana vineri, pana in ora 19:00, vor fi livrate a doua zi.
Comenzile inregistrate sambata, pana in ora 13:00, vor fi livrate luni."

Intelegi?