| Andrei0510 a întrebat:

Am comandat un produs de pe Okazii.ro acum 2 saptamani si pana acum nu l-am primit.Am incercat sa contactez vanzatorul, dar acesta nu da nici un semn de viata sub nicio forma.Langa produsul comandat apare scris si timp ramas=....As vrea sa stiu ce inseamna asta si ce ma sfatuiti sa fac.

P.S.:Am vorbit deja cu asistena Okazii.ro care mi-au dat numarul de telefon si adresa de mail a vanzatorului,dar, dupa cum am mai spus nu a putut fi contactat.

Promit funda! happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L ai cuparat direct sau doar ai licitiat pentru el?

l ai platit deja?

| Andrei0510 explică (pentru suntserios):

Inca nu l-am platit, insa acum cateva zile am primit un mesaj pe contul meu in care se spune ca dupa incheierea licitatiei trebuie sa acord un calificativ vanzatorului.

| suntserios a răspuns (pentru Andrei0510):

Daca nu l ai platit si ala nu mai da semne de viata asta e. cauta in alta parte