| Maxxxi a întrebat:

am dat retur la un telefon, a venit curierul si mi-a oferit o hartie atunci cand a luat o hartie, o hartie care contine niste informatii despre AWB, valoare produs si la sectiunea IBAN si restituire e lasat liber spatiul...Eu am completat online IBANul pentru card dar trebuia sa il completez si pe foaia aceasta? Nu a zis sa o completez, a zis doar sa o pastrez, sa o am.Eu am completat datele despre card online, acum daca foaia e goala la acele optiuni mai conteaza?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iban se completează pe site ul unde faci returul nu la curier

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuia să completezi acel câmp, e totul ok, nu mai fi așa panicat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa acum o sesizare sa nu te trezești ca nu-ți mai primesc "reclamatii".

| Robertandrei4858 a răspuns:

Astepti cateva zile si daca nu primesti banii inapoi in cont faci o sesizare de unde l-ai cumparat