| spinteca a întrebat:

Am facut si eu ieri o comanda online la altex cand ar sosi comanda?

Răspuns Câştigător
| MariaMary129 a răspuns:

In 24 sau 48 de ore. Asa a durat cand am comandat si eu ceva. Daca ai comandat prin posta s-ar putea sa dureze putin mai mult, daca ai comandat printr-o firma de transport o sa dureze in jur de 24 de ore sau 48.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| MaybeJustMe a răspuns:

Pai depinde pri ce ai facut comanda, curier, posta, acum nu stiu sigur prin ce ofera altex, dar probabil 24 de ore sau cateva zile.

| steff2015 a răspuns:

Azi cel tarziu maine
da cred ca iti vine azi
am dat si eu comanda de la ei

| spinteca explică (pentru steff2015):

Dar am specificat intr un comentariu sa vina luni